J. KatelėKUNIGO ŠVIETĖJO JONO KATELĖS LABDAROS IR PARAMOS FONDAS
lt en

header

fotolia
Apie fondą

Naujienos

Fondo įstatai

Kunigo Jono Katelės biografija

Kunigo Jono Katelės švietėjiška veikla

Panemunėlio seniūnija

Panemunėlio Šv. Juozapo Globos bažnyčia

Nuotraukų ir video galerija

Padėkos

Kontaktai


2017 m. naujienos


Lapkričio 4 d. Rokiškio krašto muziejuje paskelbti Alės Rūtos ir Aleksandros Kazickienės vardų esė konkurso laureatai. Prie šio konkurso ir baigiamojo vakaro organizavimo darbais ir finansais prisidėjo Kunigo švietėjo J. Katelės fonas. Konkurso laureate tapo ir premiją laimėjo rokiškėnė Alina Valantinavičienė. Antroji vieta teko J. Katelės fondo spaudos atstovei, literatei, bibliotekininkei Audronei Telšinskienei už esė „Laiškas lietuje. Išgirsta ilgesio poezija Alės Rūtos kūryboje“. Daugiau apie baigiamąjį vakarą skaitykite. Interviu su premijos laureate: "gyventi kūryboje".

Kazicku-1 Kazicku-2


2017.09.23
2017 m. rugpjūčio pabaigoje Monake vyko 16-asis pasaulinis mėgėjų teatro festivalis ir kongresas. Skaityti daugiau2017.08.16
Rokiškyje, Kunigo švietėjo Jono Katelės fondo iniciatyva įkurtoje išeivio Augustino Kuolo bibliotekoje lankėsi išeivijos laikraščio „Draugo“ korespondentė Audronė Škiudaitė su vyru A. Girininku. Jos dėka parengtas ir „Draugo“ rugsėjo 19 d. numeryje publikuotas platus straipsnis „Kun. J. Katelės pėdomis Rokiškyje“ apie fondo veiklą ir planus.

Škiudaitė-1 Škiudaitė-2Kriaunų jubiliejus 2Kriaunose (Rokiškio r.) buvo minimas miestelio 512-asis gimtadienis. Ta proga buvo pristatytas istorinis Kriaunų varpas, surengta nuotraukų paroda „Daug kas girdėjo – mažai kas regėjo“ (ją parėmė Kunigo J. Katelės fondas). Profesorius, etnologas Libertas Klimka apžvelgė varpų likimus, varpų tyrinėtojas Gintautas Žalėnas skaitė pranešimą „Seniausias krikščionybės paminklas Lietuvoje“, vyko teatralizuotas veiksmas. Kriaunų varpas – vienas seniausių varpų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Tai vienintelis varpas Lietuvoje, siekiantis pagoniškus laikus. Dabar varpas saugomas Obelių muziejuje, tačiau kriauniškiai siekia susigrąžinti jį į savo bažnyčios varpinę.

Kriaunų jubiliejus 12018 m. naujienos

2017 m. naujienos

2016 m. naujienos

© 2018 Visos teisės saugomos Kunigo švietėjo Jono Katelės labdaros ir paramos fondo